Upravit stránku

Oblíbený cyklus koncertů, v nichž zveme k účinkování mimořádné osobnosti a soubory české hudební scény. Koncerty, při kterých uslyšíte nejrůznější hudební žánry a moderní aranže v tom nejlepším provedení. Jste příznivci modernějšího pojetí hudby nebo si prostě jen rádi poslechnete něco jiného, než jen čistě klasiku? Pak jsou koncerty z cyklu Máme hosty tou správnou volbou pro Vás!

V předchozích letech našimi hosty již byli např. Ladislav Kerndl, Dasha, jazzman Milan Svoboda, Dagmar Pecková, Eva Urbanová, swingový orchestr JK Band, geniální klavírista a mistr improvizace Michal Šupák & Noisy Pots, herec Jan Budař, zpěváci a herci legendárního pražského divadla Semafor, soubor Hradišťan, Dan Bárta & Illustratosphere a mnozí další.

V rámci koncertní řady Máme hosty se můžete v 50. sezoně těšit na tyto programy:

Na skok do Paříže

Středa 21. 11. 2018 v 19.30 hodin
Sukova síň Domu hudby v Pardubicích

Koncert je vyprodaný!

Pojďte se společně s námi zasnít a zamilovat se do francouzského šansonu. Těšit se můžete na písně od známých autorů, jako jsou Edith Piaf nebo Jacques Brel, ale i na autorskou tvorbu v podání Radky Rubešové a jejího tria.

Chanson Trio Coucou
Komorní filharmonie Pardubice
Dirigent Jakub Pikla


Čas na první dárek

Středa 12. 12. 2018 v 19.30 hodin                                   
Sukova síň Domu hudby v Pardubicích

Vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá SuperStar představí společně s Komorní filharmonií svůj projekt vánočních písní a koled.

Martin Chodúr - zpěv
Komorní filharmonie Pardubice
Dirigent Marek Štilec


To byste nečekali - classic meets beatbox

Čtvrtek 7. 3. 2019 v 19.30 hodin
Sukova síň Domu hudby v Pardubicích

Vůbec poprvé se na českých pódiích objevuje spojení beatboxu a symfonického orchestru! Originální aranže klasických i populárních melodií.

KrisKros - vokální kvintet
Jaro Cossiga - beatbox
Komorní filharmonie Pardubice
Dirigentka Michaela Rózsa-Růžičková